11×11 – gra sportowa

11x11

11×11 – sport to… sukces!

Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie – co do tego nie ma wątpliwości. Co weekend miliony fanów śledzą zmagania swoich ulubionych drużyn na arenach całego świata. Niesamowite emocje, widowiskowe akcje i ikony światowego futbolu przyciągają również przed komputery. Gra sportowa 11×11 jest doskonałym przykładem na to, że nawet zza klawiatury można przeżyć niesamowitą piłkarską przygodę.

W grze sportowej 11×11 wcielamy się w role menadżera, który obejmuje młody zespół z aspiracjami. Zakres naszych obowiązków zdaje się nie mieć końca – od przygotowania i prowadzenia zajęć treningowych poprzez ustalanie taktyki meczowej, kontakty z prasą, po zarządzanie stadionem i rozbudowę klubowej infrastruktury. Zadanie wydaje się nieproste, zwłaszcza, że sezon jest długi i wciąż musimy się zmagać z nieustającą presją wyników.

Do dyspozycji w grze piłka nożna 11×11 mamy nie tylko drużyny klubowe, lecz także reprezentacje narodowe poszczególnych krajów. Dzięki temu możemy rywalizować nie tylko w ligach i pucharach krajowych, ale brać również udział w mistrzostwach świata czy Europy.

11×11 oferuje ciekawą opcję tworzenia unii piłkarskich – gracze do nich przynależący mogą rywalizować między sobą lub organizować różnorakie turnieje miedzy uniami, też na arenie międzynarodowej.

Opisywana gra piłka nożna posiada również bazę danych oraz rynek i giełdę piłkarską – gracze mogą tam dokonywać transferów i wymieniać piłkarzy potrzebnych im do stworzenia wymarzonej drużyny. Porozumiewanie się w tej grze sportowej ułatwia wbudowany czat. Oprócz tego twórcy 11×11 przygotowali kilka ciekawostek, m.in. odbywające się regularnie konkursy dla graczy z atrakcyjnymi nagrodami oraz gazetkę w grze opisującą na bieżąco stan rozgrywki. Podobnie jak inne gry sportowe, 11×11 jest całkowicie darmowa – oczywiście kto chce, może wykupić dostęp do opcji Premium nabywanych na zasadzie mikropłatności.

11×11 to gra piłka nożna, która rozpali serce i umysł każdego fana futbolu. Pełna kontrola nad zespołem pozwoli nam wykorzystać jego potencjał, a wymagające zadania stojące przed nami na pewno zmotywują nas do wykazania się talentem menedżerskim. Co prawda niniejsza gra sportowa nie ukazała się jeszcze w polskiej wersji językowej, niemniej jednak emocje jej towarzyszące pomogą pokonać tę barierę. Zobacz, jak wygląda życie z perspektywy zielonej murawy i rozpocznij rozgrywkę w jedną z najlepszych gier piłka nożna!