War 2 – gra wojenna darmowa

war2

War 2 WOJENNE SYRENY – gratka dla miłośników historii

Gra strategiczna online WAR 2 WOJENNE SYRENY przenosi nas w czasy II Wojny Światowej. Przez moment możemy przejąć kontrolę nad upadającym światem i wykorzystać nasz zmysł strategiczny, aby w walce z graczami z całego świata odmienić losy historii. Mając na uwadze popularność tego tytułu, autorzy postarali się o przetłumaczenie tej darmowej gry wojennej na język polski.

W WAR 2 WOJENNE SYRENY gracz wciela się w rolę dowódcy oddziału i staje przed zadaniem przejęcia kontroli nad każdym miastem. Do naszych obowiązków będzie należało zarządzanie miastem i jego rozwój gospodarczy i ekonomiczny. Oczywiście będziemy też musieli udowodnić nasze umiejętności militarne w walce z przeciwnikami na morzu, w powietrzu i lądzie.

Przejmowanie jak największej liczby lokacji pozwoli nam zwiększyć szanse na wyjście zwycięsko z pojedynków, a jednocześnie pomoże rozwinąć i wyszkolić armię.

W WAR 2 WOJENNE SYRENY  nie jesteśmy zdani wyłącznie na siebie – możemy nawiązywać kontakty dyplomatyczne poprzez przystąpienie do sojuszu, co daje większe pole do manewrów taktycznych. Komunikację z innymi graczami umożliwia nam wbudowany w grę czat lub system wiadomości e-mail.

Ważnym elementem, jaki oferuje ta darmowa gra wojenna, są misje, za wykonanie których otrzymamy specjalne nagrody lub dodatkową pulę diamentów (waluta w tej strategicznej grze online).

Grafika w grze jest dopracowana i obfituje w detale, zaś moduły zarządzania miastem oraz ustawienia oferują niezrównane możliwości.

WAR 2 WOJENNE SYRENY  to gra strategiczna, która stanowić będzie też gratkę dla miłośników militariów – w trakcie rozgrywki możemy spotkać 40 różnych pojazdów wojennych oraz sporo prawdziwych pól bitewnych znanych z czasów II Wojny Światowej.

Niniejsza gra strategiczna online jest darmowa. Każdego dnia otrzymujemy pewną ilość diamentów, które możemy wykorzystać w późniejszej fazie gry. Autorzy dają też możliwość wykupienia dodatkowego pakietu klejnotów.

Z WAR 2 WOJENNE SYRENY na pewno spędzimy wiele miłych chwil, szczególnie dzięki temu, że jest to bardzo wciągająca i rozbudowana gra strategiczna online. Realistyczny system walk pozwala sprawdzić nasze umiejętności taktyczne mierząc się z graczami z całego świata, a szczegółowo odwzorowane pojazdy historyczne z pewnością zachęcą miłośników historii i militariów. Jeśli lubisz darmowe gry wojenne – WAR 2 WOJENNE SYRENY to pozycja w sam raz dla Ciebie!